Bagažinės skersinių nuoma

Bagažinės skersinių nuoma | specifika

Bagažinės skersiniai ko gero yra vienas svarbiausių įrenginių, kurie įtakoja saugų ir patikimą dviračių ar bagažinės gabenimą. Bagažinės skersiniai yra gaminami konkrečiam automobilio modeliui ir todėl skersiniai tinkantys vienam automobiliui dažniausiai netinka kito modelio automobiliui. Tačiau yra ir išimčių t.y. automobiliai turintys, liaudyje vadinamus „ragais”, išilginius strypus. Čia jau yra vienodumas ir skersiniai gali tikti keliems automobiliams.

Dar kartą, užakcentuoju:

  • Universalių skersinių nebūna;
  • Skersiniai gaminami konkrečiam automobilio modeliui;
  • Tik automobiliai turintys išilginius strypus („ragus”) gali naudoti bagažinės skersinius nuo kito automobilio taipogi turinčio išilginius strypus („ragus”);
  • Automobiliai turintys integruotus išilginius strypus, taipogi negali pasigirti universalumu. Dažniausiai bagažinės skersiniai tinkantys vienam automobiliui, netinka kitam.
  • Nuomotis bagažinės skersinius pritaikytus Jūsų automobiliui yra labai brangu (todėl daugelis analogiškos įrangos nuomos įmonių nenuomoja bagažinės skersinių), todėl mes rekomenduojame bagažinės skersinius įsigyti. Tai Jūs galite padaryti mūsų specializuotoje elektroninėje parduotuvėje bagazines-skersiniai.lt;

Nuomos kaina

Taigi, kai jau mes išsiaiškinome bagažinės skersinių specifiką, galima pereiti ir prie nuomos kainų. Kadangi bagažinės skersiniai pritaikyti tik konkrečiam modeliui, todėl nuomos kaina yra NESKAIČIUOJAMA UŽ PARAS. Kaina yra nurodoma už vieną nuomos kartą t.y. nesvarbu kiek Jūs naudositės skersiniais, parą ar 10 parų, nuomos mokestį mokėsite tą patį. Maksimalus laikotarpis, kuris yra įskaičiuotas į nuomos kainą yra 20 parų. Už kiekvieną papildomą parą yra imamas papildomas mokestis.

Ant išilginių skersinių („ragų”) Skersiniai pagal kokretų automobilio modelį
Nuomos kaina EUR (nuomojantis tik skersinius)  50 eur  100 eur
Nuomos kaina EUR (nuomojantis skersinius kartu su dviračių laikikliais ar bagažine) 20 eur   50 eur
Nuomos kaina EUR už papildomą parą (viršijus pagrindinį 20 parų nuomos laikotarpį)  5 eur  5 eur
Užstatas  100 eur 100 eur 

Kita nuomojama įranga:

Bagažinių nuoma | Dviračių laikiklių nuoma | Ratų grandinių nuoma

Kitos mūsų parduotuvės:

auto-kabliai Dviraciu-laikikliai Auto-bagazines
bagazines-skersiniai ratu-grandines slidziu-laikikliai
Spynos-dviraciams Variklių apsaugos Auto palapines